خدمات ویژه نرم افزاری شرکت وب افزار سام برای سازمانهای مختلف به شرح ذیل می باشد :

1. تولید نرم افزارهای سفارش مشتری تحت وب

2. ارائه زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید نرم افزار (فریم ورک) تحت وب

3. ارائه نرم‌افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS تحت وب


  1. .تولید نرم افزارهای سفارش مشتری تحت وب.

ارائه نرم افزارهای سفارشی در دهه های اخیر افزایش یافته است به این دلیل که شرکت های نرم افزاری سعی بر این دارند تا با ارائه ی راهکارهای های سفارشی و با توجه به نیازهای متنوع، بازار را حفظ نمایند.

ارائه نرم افزار های سفارشی یک جایگزین برای محصولات آماده می باشد که همیشه نمی تواند نیازهای مختلف یک سازمان را رفع نماید. هر کسب و کار منحصر به فرد است، بنابراین تولید و توسعه ی نرم افزارهای سفارشی مزایای رقابتی قابل توجهی را برای سازمانها به ارمغان می آورد.گاهی اوقات نرم افزار های تجاری پکیج نمی توانند نیازهای یک شرکت را تحت پوشش قرار دهند. راه حل این مشکل توسعه و طراحی نرم افزار با رویکرد سفارش مشتری می باشد.

شرکت وب افزار سام با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها، طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سیستم‌ها ، سیستم های مورد نیاز مشتریان خود را در مدت زمان قابل قبول و با بالاترین کیفیت ارائه می کند.

  1. ارائه زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید نرم افزار (فریم ورک) تحت وب.

یکی از مشکلات اساسی سازمانهای دارای واحد تولید نرم افزار این است که برای تهیه و تولید نرم افزارهای سازمانی خود از یک فریم ورک نرم افزاری مناسب مطابق با استانداردهای داشن روز نرم افزاری دنیا بهره مند نمی باشند و این امر باعث افزایش بهای تمام شده نرم افزارهای تولیدی و همچنین افزایش بهای تمام شده نگهداری شده است و از طرفی دیگر استخدام نیروی متخصص نرم افزاری نیز یکی دیگر از چالش های پیش روی چنین سازمانهایی می باشد.

از این منظر شرکت و.ب افزار سام با توجه به توان تخصصی خود و با تکیه بر سوابق گذشته خود اقدام به تولید یک فریم ورک تحت وب برای تولید نرم افزارهای مختلف بر بستر وب نموده است.

این امر که حاصل زحمات چندین ساله این شرکت می باشد این امکان را برای سازمانهای مختلف فراهم می آورد تا با استفاده از این فریم ورک مسیر تولید نرم افزارهای داخلی خود را با سرعت بیشتری پیموده و در کنار آن از کیفیتی مطلوب نیر بهره مند گردند.

از مهمترین دست آوردهای استفاده از فریم ورک در تولید نرم افزار می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. استفاده از نیروهای کد نویس با سطح دانش و مهارت متوسط
  2. تولید کدهای استاندارد و آزمایش شده توسط برنامه نویسان با سطح دانش متوسط
  3. تسریع در تولید نرم افزارهای کاربردی – کاهش زمان انجام پروژه
  4. کاهش هزینه های اجرای پروژه
  5. افزایش امنیت نرم افزار
  6. باعث مقیاس پذیری و توسعه پروژه های بزرگ خواهد شد
  7. پتانسیل کارهای تیمی را افزایش میدهد.

در حال حاضر شرکت وب افزار سام این امکان را دارد که فریم ورک تحت وب سام را طی دو روش ذیل در اختیار علاقه مندان به این موضوع قرار دهد :

روش اول :

فریک ورک به صورت ساختار DLL به همراه فایل های آموزشی نحوه استفاده از آن طی یک قرارداد در اختیار سازمانها قرار گرفته و طی قرارداد جداگانه ای نیز این شرکت امر پشتیبانی و توسعه فریم ورک مذکور را با توجه به درخواست های آتی کارفرما انجام می دهد.

روش دوم :

در این روش تمامی فریم ورک به همراه کدهای آن کاملا طی یک قرارداد در اختیار کارفرما قرار داده شده و در صوت نیاز کارفرما امکان پشتیبانی و توسعه فریم ورک مذکور با توجه به درخواست های آتی کارفرما طی قرارداد جداگانه نیز قابل اجرا خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توایند با واحد فروش سازمان تماس حاصل فرمایید . 88793036

  1. ارائه نرم‌افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS تحت وب.

شرکت سام با تشخیص گلوگاه‌های کاری در فرآیندهای مختلف سازمان و گردش عملیات و با ارائه راهکار SAAM BPMS شامل زيرساخت جامعي جهت شناسايي، تحليل، طراحي، اجرا، يکپارچه سازي و کنترل فرآيندهاي مبتني بر فرد و مبتني بر سيستم در يك سازمان ، امكان دستيابي به حداکثر کارايي و اثربخشي سازماني را فراهم مي سازد.

BPMS فناوری جدیدی است که دنیای تولید نرم افزار و مدیریت اطلاعات را دگرگون کرده است بطوریکه تقریبا تمام شرکت‌ها و سازمان‌های برتر دنیا از BPMS استفاده می‌نمایند.

شرکت وب افزار سام ، به عنوان شرکتی نوپا، از سال 1391 نرم‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) را تحت پلتفورم وب و با قابلیت اجرا و مدیریت تمامی فرایندهای سازمانی با مقیاس متوسط و بزرگ به بازار ارائه نموده است.